Будь ласка допоможіть скласти рівняння дотичної до графіка функції f в точці х0 f(х)=3х3+4х. х0=-1


Ответы на вопрос

Отвечает Пайкова Виктория.
f'(x_{0})= 9x_{0}^{2}+4 =9*1+4=13 \\f(x_{0})=-3-4=-7 \\  f(x)-f(x_{0})=f'(x_{0})*(x-x_{0}) \\ 
f(x)+7=13*(x+1) \\ f(x)=13x+6