Знайдіть значення виразу: 1) (-1,92-3,4•(-0,8)):(-1,6)+0,1 2) (-8,6•(0,9-(-2,46)):(-3,4)+0,8 3)

(-5,16+2,3•(-1,1)):(-15,38)-0,9

Ответы на вопрос

Отвечает Дынник Денис.

Ответ:

Объяснение:

1) Давайте розглянемо цей вираз крок за кроком:

Спочатку обчислимо вираз в круглих дужках:

-3,4 * (-0,8) = 2,72

Тепер обчислимо вираз, який залишилось обробити:

(-1,92 - 2,72) / (-1,6) + 0,1

Обчислимо вираз у круглих дужках:

-1,92 - 2,72 = -4,64

Тепер обчислимо залишок виразу:

(-4,64) / (-1,6) + 0,1

Розділімо -4,64 на -1,6:

(-4,64) / (-1,6) = 2,9

Додамо 0,1:

2,9 + 0,1 = 3

Отже, значення виразу дорівнює 3.

2) Давайте розглянемо цей вираз:

Спочатку обчислимо вираз в круглих дужках:

0,9 - (-2,46) = 0,9 + 2,46 = 3,36

Тепер обчислимо вираз, який залишилось обробити:

-8,6 * 3,36 / (-3,4) + 0,8

Обчислимо множення:

-8,6 * 3,36 = -28,896

Тепер розділімо -28,896 на -3,4:

-28,896 / (-3,4) = 8,52

Нарешті, додамо 0,8:

8,52 + 0,8 = 9,32

Отже, значення виразу дорівнює 9,32

3)Давайте розглянемо цей вираз:

Спочатку обчислимо вираз в круглих дужках:

2,3 * (-1,1) = -2,53

Тепер обчислимо вираз, який залишилось обробити:

(-5,16 - 2,53) / (-15,38) - 0,9

Обчислимо вираз у круглих дужках:

-5,16 - 2,53 = -7,69

Тепер обчислимо залишок виразу:

(-7,69) / (-15,38) - 0,9

Розділімо -7,69 на -15,38:

(-7,69) / (-15,38) = 0,5

Віднімемо 0,9:

0,5 - 0,9 = -0,4

Отже, значення виразу дорівнює -0,4.