Даю 40 балів(8 клас пж) Побудуйте графік рівняння: 1) (x + 3) ^ 2 + y ^ 2 = 0 3) |x - 3| + |y -

3| = 0 2) xy = 0 4) xy + y = 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Желтяков Тоха.

Ответ:

   (x + 3)^2 + y^2 = 0 - це коло з центром (-3, 0) і радіусом 0 (тобто одна точка).

   |x - 3| + |y - 3| = 0 - це точка (3, 3), оскільки ця рівність означає, що відстань від (x, y) до (3, 3) дорівнює 0.

Два інші рівняння:

   xy = 0 - це графік координатних осей x і y, оскільки один з множників рівний нулю, і це рівняння розділяє площину на осі x і y.

   xy + y = 0 - це також графік координатних осей x і y, оскільки один з множників рівний нулю, і це рівняння розділяє площину на осі x і y.