1,3x2-3=0 треба зараз ДУЖЕ!!!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Найдёнышев Женя.
Розв'язок рівняння 1,3x2 - 3 = 0 виглядає так:

Додайте 3 до обох боків рівняння:
1,3x2 - 3 + 3 = 0 + 3
Це призведе до спрощення:
1,3x2 = 3
Тепер поділіть обидва боки на 1,3, щоб виразити x:
(1,3x2) / 1,3 = 3 / 1,3
x2 = 2,3077 (округлимо до 4 знаків після коми)
Візьмемо квадратний корінь з обох боків, щоб знайти значення x:
x = √2,3077
x ≈ 1,5176 (округлимо до 4 знаків після коми)
Таким чином, розв'язок рівняння 1,3x2 - 3 = 0 приблизно дорівнює x ≈ 1,5176.