5°. Знайдіть площу А д см 3 частини круга, радиус якого дор внюе 3 см. В эк см B 2к см Г 4x CM²​


Ответы на вопрос

Отвечает Снегин Вадим.

Ответ:

Площа частини круга може бути знайдена за формулою S = πr²θ/360, де r - радіус круга, а θ - центральний кут, вимірюваний в градусах.

Замінюючи значення, отримуємо:

А = (π * 3² * 5) / 360 = 0.2618 см²

B = (π * 3² * 2) / 360 = 0.1047 см²

Г = (π * (4x)² * 360) / 360 = 16πx² см²

Отже, площа А дорівнює 0.2618 см², площа В дорівнює 0.1047 см², а площа Г дорівнює 16πx² см².

Объяснение: