Сума двох чисел дорівнює 100. Якщо більше з них поді- лити на менше, то в частці буде 4 івостачі —

б. Знайдіть ці числа​

Ответы на вопрос

Отвечает Капырин Никита.

Обозначим большее число через a , а меньшее через b , тогда :

\displaystyle\bf\\1)\\\\a+b=100\\\\2)\\\\\frac{a}{b} =4(6) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ a=4b+6\\\\\\4b+6+b=100\\\\\\5b+6=100\\\\\\5b=94\\\\\\b=18,8\\\\\\a=4\cdot 18,8+6=81,2\\\\\\Otvet \ : \ 18,8 \  \ ; \  \ 81,2