Знайди корені рівняння. 7,8+10+(−9,32k)=18+7,8−9,72k


Ответы на вопрос

Отвечает Крысюк Михаил.

Ответ:↓↓↓

Рівняння, яке потрібно вирішити, має вигляд:

7,8 + 10 + (-9,32k) = 18 + 7,8 - 9,72k

Давайте спробуємо вирішити його. Почнемо зі спрощення рівняння:

7,8 + 10 - 9,32k = 18 + 7,8 - 9,72k

Тепер згрупуємо подібні терміни:

17,8 - 9,32k = 25,8 - 9,72k

Помітимо, що в цьому рівнянні присутній невідомий коефіцієнт k. Давайте розглянемо його ближче:

-9,32k + 9,72k = 25,8 - 17,8

0,4k = 8

Тепер, щоб знайти значення k, розділимо обидві сторони рівняння на 0,4:

k = 8 / 0,4

k = 20

Отже, корінь рівняння дорівнює k = 20.

Надеюсь помогла