Допоможіть розв'язати рівняння х+14/6-х-12/8=3


Ответы на вопрос

Отвечает Меховникова Юлия.

 \frac{14}{6}  -  \frac{12}{8}  = 3 \\  \frac{5}{6}  = 3 \\