два туристи пройшли шлях від пункту а до пункту В перший турист пройщов половину шляху зі швидкістю

4км\год, а другу половину 5 км\год другий же турист пройшов першу половину шляху зі швидкістю 6 км\год а другу половину зі швидкістю 3 км\год хто з них швидше подолав шлях між пунктами

Ответы на вопрос

Отвечает Куюмчян Эдгар.

Ответ:

Объяснение:

Принимаем путь от пункта А до пункта В за единицу (1).   ⇒

Первый турист на весь путь потратил:

\frac{0,5}{4} +\frac{0,5}{5} =\frac{5*0,5+4*0,5}{20}=\frac{0,5*(5+4)}{20} =\frac{0,5*9}{20} =\frac{4,5}{20}=0,225 часа=13.5 минут.

Второй турист на весь путь потратил:

\frac{0,5}{6} +\frac{0,5}{3}=\frac{0,5+2*0,5}{6} =\frac{0,5+1}{6}=\frac{1,5}{6}=0,25 часа=15 минут.      ⇒

Ответ: первый турист прошёл весь путь быстрее.

Отвечает Полякова Алина.

Відповідь:

Пояснення: Позначимо через 1 весь шлях, який мали пройти туристи. Розглядаємо умову про першого туриста: 1/2 км пройшов за 4 км/год, тоді відомо, що S=vt, де S- шлях, v - швидкість, t-час. -> t=S/v -> t_1=1/8 год=7.5 хв - час, який затратив перший турист на половину дороги. Аналогічно, на другу половину він затратив t_2=1/10=6 хв. Тобто весь час, який він затратив буде 7+6=13 хв

Так само рахуємо і для двох половинок другого туриста: t_3=1/12год=5 хв, t_4=1/6 год = 10 хв . В резкльтаті весь час 15 хв.

Порівняємо час першого і другого -> перший прийшов швидше