Турист за перший день пройшов 15 км, за другий — 1 1⁄5 шляху, який пройшов за перший день, а за

третій — 4⁄9 шляху, який пройшов за другий день. Який шлях пройшов турист за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Агатій Аліна.

Ответ:    41 км.

Объяснение:

1 день - 15 км

2 день  - 1 1/5 от  15 км =>  15*(1 1/5) = 15*6/5 = 18 км.

3 день  -  4/9 от 18 км => 18*4/9 = 8 км.

----------------

За 3 дня 15+18+8 = 41 км.