Знайдіть чотири перших члени геометричної прогресії (b), якщо b=0,5, а знаменник q=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Мыхалчыч Витя.

Відповідь:

b₁ = 0,5

b₂ = 1

b₃ = 2

b₄ = 4

Пояснення:

b₁ = 0,5

b₂ = b₁ * q =  0,5 * 2 = 1

b₃ = b₁ * q² = 0,5 * 4 = 2

b₄ = b₁ * q³ = 0,5 * 8 = 4