Розв'язати рівняння 2(х-3)=36, 4(5-х)=12, 0,1(х+1)=1.


Ответы на вопрос

Отвечает Анисимов Иван.

Ответ:

2(x-3)=36

2x-6=36

2x=36+6

2x=42

x=21

4(5-x)=12 |:4 (розділіть обидві частини на 4)

5-x=3

-x=3-5

-x=-2

x=2

0,1(x+1)=1 |:0,1

x+1=10

x=10-1

x=9