Основа рівнобедреного трикутника на 7 см більша за його бічну сторону. Знайдіть бічну сторону

трикутника, якщо його периметр дорівнює 43 см. Даю 15 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Обидина Анастасия.

Ответ:

Нехай 1 бічна сторона = х; тоді 2 бічна сторона = х; тоді основа = 7 + х; оскільки периметр трикутника = 43 см, то маємо рівняння:

х+ х+ х+ 7 = 43

3х = 36

х = 12 см

Отже 1 бічна сторона = 12 см, 2 бічна сторона = 12 см; тоді основа = 12+7 = 19 см