Задача. Основа рівнобедреного трикутника на 1 см менша за його бічну сторону. Знайти сторони

рівнобедреного трикутника, якщо його периметр 20 см. Позначити у - основа, х- бічна сторона.

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшикова Кристина.

(Х-1)+Х+Х=20

3Х-1=20

3Х=21

Х=7

У=7-1=6

Объяснение: