Бічна сторона рівнобедреного трикутника, в яке вписано коло, в точці дотику ділиться у відношенні 5

: 2, рахуючи від вершини кута при основі трикутника. Знайдіть бічну сторону трикутника, якщо його периметр дорівнює 96 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагалиева Райгуль.

Відповідь: 28см

Пояснення: точка P - точка дотику до сторони AB трикутника ABC(AB=BC)

точка K - до сторони BC

точка M - до сторони AC

AP=AM, BK=MC, AM=MC - за власт. дот.

KC=AP, бо AB=BC

96:(5+2+2+5+5+5)=96:24=4см

4*(5+2)=28см.