Не виконуючи побудов, вкажіть координати точки перетину графіків функцій y = x + 2 i y = 4x − 1.


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Аким.

Ответ:

Объяснение:

y = x + 2   i   y = 4x − 1.

prirównajem te funkcji

x+2=4x-1

3x=3 // : 3

x=1      podstawlajem do функцій y=x+2

y=1+2=3

координати точки перетину графіків (1;3)