Не виконуючи побудов, вкажіть координати точки перетину графіків функцій y = 3x − 4 i y = x + 2.


Ответы на вопрос

Отвечает Савчук Дмитрий.

y=3x-4\; \; ,\; \; \; y=x+2\\\\3x-4=x+2\\\\2x=6\\\\x=3\; \; \to \; \; \; y=x+2=3+2=5\\\\tochra\; \; peresecheniya:\; \; A(3,5)\; .