1) Чи проходить графік функції y=2x-1 через точку: а) А(3;5); 6) B(-10; -5); в) C(100;199)? 2) Не

виконуючи побудов, знайдіть координати точок перетину з осями координат графіка функції: а) y=4x +8; 6) y=0,5 - 2x 3) Побудуйте в одній системі координат графіки функцій у=3x-2 та у=2 та знайдіть координати точки їх перетину

Ответы на вопрос

Отвечает Шикова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

1

а) Підставимо координати точки А(3;5) у рівняння функції:

y = 2x - 1

5 = 2(3) - 1

5 = 6 - 1

5 = 5

Отже, графік проходить через точку А(3;5).

б) Підставимо координати точки B(-10; -5) у рівняння функції:

y = 2x - 1

-5 = 2(-10) - 1

-5 = -20 - 1

-5 = -21

Отже, графік не проходить через точку В(-10; -5).

в) Підставимо координати точки C(100;199) у рівняння функції:

y = 2x - 1

199 = 2(100) - 1

199 = 200 - 1

199 = 199

Отже, графік проходить через точку С(100;199).

2

а) Коли y = 0, то:

0 = 4x + 8

4x = -8

x = -2

Отже, точка перетину з осі абсцис -2, а з ординат - точка (0;8).

б) Коли y = 0,5 - 2x, то:

0 = 0,5 - 2x

2x = 0,5

x = 0,25

Отже, точка перетину з осі абсцис 0,25, а з ординат - точка (0;0,5).