Знайдіть девятый член арифметичної прогресії, перший член якої дорівнює 15, а різниця дорівнює -4


Ответы на вопрос

Отвечает Холкин Руслан.

Відповідь:

-17

Пояснення:

якщо q - це різниця, x1 - перший член, x9 - дев'ятий член, то:

x9 = x1 + q + q + q + q + q + q + q + q

x9 = 15 + (-4) ... = -17