Знайти перший член геометричної прогресії якщо C 7 = 64 q = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Джафарова Айда.

Ответ:

1

Объяснение:

bn - геом.прог.

bn = b1*q^n-1

b7 = b1*q^n-1

64 = b1 * 2^6

64 = b1 * 64

b1 = 1