Лінійну функцію задано формулою y=-2x+3. знайдіть значення у, якщо x=-4


Ответы на вопрос

Отвечает Крылова Лиза.

Ответ:

Объяснение:

надо подставить  вместо х  -4,   у=-2*(-4)+3=8+3=11