Різниця двох чисел=17,якщо одне з чисел зменшити на 11%,а менше збільшити на 25% то їх сума

становить 150.Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Эмиров Муртуз.

x-y=17⇒x=17+y
0,89x+1,25y=150
0,89*(17+y)+1,25y=150
15,13+0,89y+1.25y=150
2,14y=134,87
y=134,87:2,14
y=63 5/214
x=17+63 5/214
x=80 5/214