Допоможіть будь ласка Різниця двох чисел дорівнює 15. Якщо більше число зменшити на 10 %, а менше

збільшити на 20 %, то їх сума дорівнюватиме 169. Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Влад.

Ответ:

89 1/21;  74 1/21

Объяснение:

Нехай більше число х, тоді менше х-15. Маємо рівняння:

0,9х+1,2(х-15)=169

0,9х+1,2х-18=169

2,1х=187

х=89 1/21 - більше число

89 1/21 - 15 = 74 1/21