Середнє арифметичне п'яти чисел дорівнює 2,5 ,а середнє арифметичне інших трьох чисел 1,7. Знайдіть

середнє арифметичне цих восьми чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Дворская Катерина.

Ответ:

2,5*5=12,5 сума 5 чисел

1,7*3=5,1 сума 3 чисел

(12,5+5,1)/8=2,2

Пошаговое объяснение: