Срочно Знайти проміжки на яких функція зростає і спадає y=3+9x-3x^2-x^3


Ответы на вопрос

Отвечает Цвелодуб Люся.
Y=3+9x-3x^2-x^3
y'=9-6x-3x^2
3x^2+6x-9=0
x1,2= 1; -3
Ответ: функція зростає якщо xє(-нескінченності;-3) та (1; +нескінченності)
Спадає яещо xє(-3;1)