6. Позначте значення многочлена x+5x - 6, якщо x = 2. А 8 Б 12 В О Г 24


Ответы на вопрос

Отвечает Ткачук Влад.

Ответ:

6

Объяснение:

Зведемо подібні:

x+5x - 6=6x-6

Та підставимо необхідні числа:

6*2-6=12-6=6

Ответ:6.