Виконай ділення: 1,5x^4y : 5xyВаріанти відповідей:3х^3у0,03х^30,3х^33х^3


Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Виктория.

Ответ:

Для спрощення виразу (1,5x^4y) / (5xy) можна спершу скоротити знаменник (5xy) з чисельника (1,5x^4y).

(1,5x^4y) / (5xy) = (1,5x^4y) / (5xy)

Зараз поділімо коефіцієнти (1,5 / 5) і підставимо вирази з показниками степенів (x^4 / x і y / y):

(1,5 / 5) * (x^4 / x) * (y / y) = 0,3x^3 * 1 * 1 = 0,3x^3

Отже, спрощена форма виразу (1,5x^4y) / (5xy) дорівнює 0,3x^3.

Правильна відповідь: 0,3x^3.