86. Знайдіть 40% значення виразу (3 1/4+3 5/6):(5 3/4-3 2/3) поможіть 10 балів даю


Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.

Ответ:↓↓↓

Знайдемо значення даного виразу (3 1/4 + 3 5/6): (5 3/4 - 3 2/3) за діями:

1) 3 1/4 + 3 5/6 = (наведемо змішані дроби до спільного знаменника числу 12) = 3 3/12 + 3 10/12 = 6 13/12 = 7 1/12;

2) 5 3/4 - 3 2/3 = (наведемо змішані дроби до спільного знаменника числу 12) = 5 9/12 - 3 8/12 = 2 1/12;

3) 7 1/12 : 2 1/12 = 85/12 : 25/12 = 85/12 * 12/25 = (85 * 12) / (12 * 25) = (17 * 1) / (1 * 5 ) = 17/5 = 3 2/5.

3 2/5 * 0,04 = 3,4 * 0,04 = 0,136.

Відповідь: 0,136.

Надеюсь помогла

Можно