1. Знайдіть значення виразу 0,4(6c−12)−0,4(3−7) при c=416. 2. Знайдіть значення виразу

517(y−7)−337(14−y) при y=−0,7. 3. Знайдіть значення виразу 7a−(a−3b), если 2a+b=−0,9.

Ответы на вопрос

Отвечает Гришихина Полина.

Ответ:

Решение :

1)0,4(6*416-12)-0,4(3-7)= 0,4*2484-0,4*(-4)= 2491,2-1,6 =2489,6

2)517(-0,7-7)-337(14-(-0,7))=517*(-7,7)-337*(14,7)=-3980,9-4953,9=-8934,8

3)7а-(а-3b)=7a-a+3b=6a-3b=3*(2a-b) = 3* (-0,9)=-2,7