Розв'язати похідну (x)=x^2+x^3​


Ответы на вопрос

Отвечает Горинова Полинка.

Ответ:

f(x) = x^2 + x^3 = f'(x) = 2x + 3x^2

Объяснение:

f(x) = x^2 + x^3

f'(x) = d/dx (x^2) + d/dx (x^3)

d/dx (x^2) = 2x

d/dx (x^3) = 3x^2

f'(x) = 2x + 3x^2 - об'єднали похідні

Отвечает Батырев Кирилл.

Ответ:

\[f(x) = x^2 + x^3\]

Диференціюємо перший доданок:

\[\f{d}{dx}(x^2) = 2x\]

Диференціюємо другий доданок:

\[\f}{dx}(x^3) = 3x^2\]

Тепер об'єднуємо обидва доданки:

\[f'(x) = 2x + 3x^2\]

Отже, похідна функції \(f(x) = x^2 + x^3\) дорівнює:

\[f'(x) = 2x + 3x^2\]