1. Розв’язати нерівність {5-x}/{x+2}>0 2. Розв’язати рівняння {x+2}/{x+2}=1 3. Розв’язати

нерівність 5/x <=1 4. Знайти область визначення функції y=sqrt{{x-1}/{x+2}} 5. Розв’язати рівняння |x-3|-|x-1|=1 .

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Максим.

Ответ:

Объяснение:

1) 5-Х/Х+2>0

{5-X>0 X+2>0

{5-X<0 X+2<0

{X<5 x>-2

{X>5 X<-2

X⊂-2.5

2)(X+2)^2=1

X+2=±1

X+2=-1

X+2=1

X= -3

X= -1

X1= -3

X2= -1

3)5/X<1 . X≠0

\frac{5}{X}  < 1

\frac{5}{X} -1

\frac{5-X}{X}

\left \{ {{5-X0}} \right.

\left \{ {{5-X>0} \atop {x

\left \{ {{X>5} \atop {X>0}} \right.

\left \{ {{X

X∈{5 .+∞}

X∈{-∞.0}

X∈{-∞.0}∪{5 .+∞}

4)