Допоможіть будь ласка! Це срочно і дуже треба! Сьогодні останній день сдачі! 875. При якому

значенні в коренем рівняння: 1) 3bx = - 24 є число -4; 2) (2b - 5) * x = 45 є число 3? Тільки розпишіть а не просто відповідь!!ДАМ КОРОНКУ

Ответы на вопрос

Отвечает Алмазов Дмитрий.

Ответ:

1) \ 2

2)\ 10

Объяснение:

1)

x=-4\\\\3bx = - 24\\\\3b\cdot(-4) = - 24\\\\-12b=-24\ \ \ |:(-12)\\\\b=2

2)

x=3\\\\(2b-5)x=45\\\\(2b-5)\cdot3=45\ \ \ |:3\\\\2b-5=15\\\\2b=15+5\\\\2b=20\ \ \ |:2\\\\b=10