7. В одній пачці було в 4 рази більше зошитів, ніж у другій. Якщо з першої пачки перекласти в другу

18 зошитів, то в обох пачках зошитів буде порівну. Скільки зошитів в кожній пачці!?

Ответы на вопрос

Отвечает Чульдум Руслан.

Відповідь:

у першій пачці було 48 зошитів, а в другій - 12 зошитів.

Пояснення:

Позначимо кількість зошитів у першій пачці через "х" і кількість зошитів у другій пачці через "у".

x = 4y

x - 18 = y + 18

x = 4y

x - 18 = y + 18

x = 4y

4y - 18 = y + 18

Тепер віднімемо y від обох боків та додамо 18 до обох боків:

3y = 36

Тепер поділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення y:

y = 36 / 3

y = 12

Тепер ми знаємо, що y = 12. Підставимо це значення в перше рівняння для знаходження x:

x = 4y

x = 4 * 12

x = 48