Знайдіть кути чотирикутника якщо вони відносяться як 4 : 5 : 7 : 8 


Ответы на вопрос

Отвечает Карташова Вероника.

Ответ:

Загальна сума кутів чотирикутника дорівнює 360 градусам. Якщо кути чотирикутника відносяться як 4 : 5 : 7 : 8, то їхні величини можна виразити як 4x, 5x, 7x, 8x. Таким чином, сума цих кутів дорівнює:

4x + 5x + 7x + 8x = 360

Вирішуючи це рівняння, отримуємо:

x = 360 / 24 = 15

Отже, величини кутів чотирикутника дорівнюють:

4x = 4 * 15 = 60°

5x = 5 * 15 = 75°

7x = 7 * 15 = 105°

8x = 8 * 15 = 120°