Точка A(-3;-8;-4), B(-6;-5;-1), C(-1;-4;0) D(2:-7;-3) є вершинами чотирикутника ABCD.1) Знайдіть

периметр чотирикутника ABCD.2) Знайдіть площу чотирикутника ABCD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

модулі векторів дорівнюють сторонам чотирикутника:

АВ= 6\sqrt{3}

ВС= 3\sqrt{3}

AD=5\sqrt{3}

СD= 6\sqrt{3}

АВ=СD, чотирикутник ABCD- рівнобічна трапеція.

З вершини В опускаемо перпендикуляр на сторону AD в тосчку К.

ВК- висота трапеції ABCD.

P=2·6\sqrt{3}+3\sqrt{3}+5\sqrt{3}=20\sqrt{3} (см)

За т. Піфагора:

ВК= \sqrt{108-1}= \sqrt{107} (см)

S= (3\sqrt{3}+5\sqrt{3})/2·\sqrt{107} = 4\sqrt{321} (см*2)