Розв'яжіть систему рівнянь додаванням -3х+2у=18, 3х-4у=-24


Ответы на вопрос

Отвечает Сыса Катя.

\left \{ {{-3x+2y=18} \atop {3x-4y=-24}} \right. \\\\-3x + 2y + 3x - 4y = 18 - 24\\-2y = -6\\y = 3\\\\3x-4 * 3 = - 24\\3x - 12 = - 24\\3x = -24 + 12\\3x = -12\\x = -4\\\\(-4;3)