Функцію задано формулою y=x(x-1). Чи правильно учень заповнив таблицю? X у -10 - 2 1 5 1 0 2 4

Виразіть із формули s=vt: 1. змінну v; 2) змінну 3 5 Учень записав: v = ; t = s'v. = = Чи правильно записав формули учень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гридасова Ксения.

Ответ:

Объяснение:

Функцію задано формулою y=x(x-1). Якщо ми підставимо значення аргументу x у формулу, то отримаємо наступні значення функції y:

  • при x = -10: y = (-10)(-10-1) = 110
  • при x = -2: y = (-2)(-2-1) = 6
  • при x = 1: y = (1)(1-1) = 0
  • при x = 5: y = (5)(5-1) = 20

Таким чином, таблиця, заповнена учнем, є неправильною.

Щодо формули s=vt, то з неї можна виразити змінні v та t наступним чином:

  1. v = s/t
  2. t = s/v

Учень записав формули неправильно. Правильною формулою для вираження змінної v є v = s/t, а для вираження змінної t - t = s/v.