Різниця двох чисел 72. Знайдіть ці числа, якщо 4,5% одного з них дорівнюють 8,5% другого.

Помогите срочно, даю 50 балов заранее спасибо огромное))

Ответы на вопрос

Отвечает Амандурдыев Адилбек.

Объяснение:

Давайте позначимо ці два числа як x і y. За даними умови ми можемо записати два рівняння:

1. x - y = 72 (різниця двох чисел дорівнює 72).

2. 4.5% від x дорівнює 8.5% від y, що можна записати як: 0.045x = 0.085y.

Тепер ми можемо використовувати ці два рівняння для визначення x і y.

Спочатку виразимо y з першого рівняння: y = x - 72.

Тепер підставимо це значення y у друге рівняння:

0.045x = 0.085(x - 72).

Розкриємо дужки:

0.045x = 0.085x - 6.12.

Тепер віднімемо 0.085x з обох боків:

0.045x - 0.085x = -6.12.

-0.04x = -6.12.

Тепер розділимо обидва боки на -0.04:

x = (-6.12) / (-0.04) = 153.

Тепер ми знаємо значення x. Використовуючи перше рівняння, ми можемо знайти значення y:

y = x - 72 = 153 - 72 = 81.

Отже, перше число дорівнює 153, а друге число дорівнює 81.