При якому значенні а рівняння виду (2a-3)х=7х+8 а) має корінь, що дорівнює 2; 6) не має коренів


Ответы на вопрос

Отвечает Радионов Станислав.

Ответ:

(а - 3)х = 8

1) х = 4, тогда (а - 3) · 4 = 8, 2) 0 · х = 8 - не имеет корней

а - 3 = 8 : 4 а - 3 = 0

а - 3 = 2 а = 3

а = 2 + 3

а = 5