При якому значенні k прямі y=2x-5, y=x+5 і y=kx-12 перетинаються в одній точці


Ответы на вопрос

Отвечает Каирдинова Яна.

y=2x-5,y=x+5,y=kx-12

1)y=2x-5,y=x+5

 2x-5=x+5, x=10, y=10+5=15

2)P(10,15), y=kx-12

 15=10k-12,10k=27, k=27/10, k=2,7

Otvet: k=2,7