Вкладник поклав до банку 3000 грн під 20 % річних. Скільки грошей буде на його рахунку через 3 роки?


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Илья.

Ответ:

Спочатку шукаємо 20% від 3000 грн. Отже, 3000:100=30(1%). 20%=600грн. Через рік вкладник матиме 3600 грн. 20% від 3600. Отже, 3600:100=36(1%). 20%=720грн. Через два роки вкладник матиме :3600+720=4320. 20% від 4320. Отже, 4320:100=43,2(1%).20%=864. Через три роки вкладник матиме :4320+864=5184.

Объяснение:

На його рахунку буде 5184 грн.