СРООЧНО!!!!! Який об'єм газу (н.у.) виділяється при взаємодії 9г оцтової кислоти з натрієм?


Ответы на вопрос

Отвечает Сокольчик Дима.

9/120 = x/22.4

x = (9*22.4)/120 = 1.68 л