ЗНАЙДІТЬ Допустимі значеня змінної у виразі x-2÷x в квадраті -9


Ответы на вопрос

Отвечает Шарофатова Габриэлла.

На майбутнє: коли записуєте складні вирази, то краще або користуйтеся системою LaTeX, яка вбудована на цьому сайті, або пишіть на листку й робіть фотографію.

Спробую розв'язати, якщо я правильно інтерпретував умову:

\dfrac{x-2}{x^2-9}=\dfrac{x-2}{(x-3)(x+3)}

Дріб допустимий тоді, коли його знаменник не дорівнює нулю. У даному випадку ми повинні виключити числа 3 і −3.

Відповідь: x \neq \pm 3

Або в іншому записі: x \in (- \infty;-3) \cup (-3;3) \cup (3; + \infty).