Стіл і 4 стільці коштують 350 грн до того ж стіл дорожчий від стільця на 100 грн знайдіть ціну

стола й ціну одного стільця ОЧЕНЬ НАДО !!!!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Трохименко Діма.

стільці позначимо х тоді складемо таке рівняння

х+100+х+х+х+х=350

5х=350-100

5х=250

х=50 грн коштує один стілець

тоді стіл коштує 50+100=150