стіл і 4 стільці коштують 350 грн до того ж стіл дорожчий від стільця на 100 грн знайдіть ціну

стола й ціну одного стільця​

Ответы на вопрос

Отвечает Архипов Алексей.

Ответ:

50 грн коштує стілець ; 150 грн коштує стіл

Объяснение:

Нехай один стілець коштує Х грн, тоді стіл коштує (Х + 100) грн.

Х + 100 + 4*Х = 350

5Х + 100 = 350

5Х = 350 - 100

5Х = 250

Х = 250 : 5

Х = 50 (грн) - ціна одного стільця

1) 50 + 100 = 150 (грн) - ціна одного стола