За три столи і чотири стільці заплатили 4 200 грн. Скільки коштує один стілець та один стіл, якщо

два стільці на 100 грн дорожчі за один стіл? Цінa столу...ціна стільця срочнооооо пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Суслов Стёпа.

Пусть х грн. - цена стола; у грн. - цена стула.

{3х + 4у = 4200

{2у - х = 100

- - - - - - - - - - - -

{х = 2у - 100

{3 · (2у - 100) + 4у = 4200

6у - 300 + 4у = 4200

6у + 4у = 4200 + 300

10у = 4500

у = 4500 : 10

у = 450 (грн.) - цена стула

х = 2 · 450 - 100 = 900 - 100 = 800 (грн.) - цена стола

Відповідь: 800 грн. ціна столу і 450 грн. ціна стільця.