За 3 столи і 4 стільці заплатили 4700 грн. Скільки коштує один стіл і скільки коштує один стіл і

скільки коштує один стілець якщо 2 стільці дорожчі за один стіл на 100 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Вика.
3*Х+4*У=4700
2У=100+Х
У=100+Х\2
3Х+4*(100+Х)\2=4700
3Х+200+2Х=4700
5Х=4500
Х=900
У=(100+900)\2=500
ОТВЕТ: СТУЛ СТОИТ 500 ГР, А СТОЛ СТОИТ 900 ГРН