Стіл і стілець коштували разом 650 грн.Після того,як стіл подешевшав на 20%,а стілець подорожчав на

20%,їхня загальна вартість становила 568 грн.Знайдіть початкову ціну стола і початкову ціну стільця.

Ответы на вопрос

Отвечает Бочкарева Юлия.

Cтол стоил хгр,стал 0,8хгр
стул стоил угр,стал 1,2угр
х+у=650⇒х=650-у
0,8х+1,2у=568
0,8(650-у)+1,2у=568
520-0,8у+1,2у=568
0,4у=568-520=48
у=48:0,4=480:4=120гр
х=650-120=530гр