Решить биквадратное уравнение x^4-9x^2=0


Ответы на вопрос

Отвечает Шпаков Егор.

Ответ:

х1=0,х2=-3,х3=3

Объяснение:

x^4-9x^2=0

Виносимо спільний множник х2 за дужки:

х^2×(х^2-9)=0

Якщо добуток дорівнює 0 то принаймні один із множників дорівнює 0:

х^2=0

х^2-9=0

Тобто

х=0

х=-3

х=3

Відповідь:х1=0,х2=-3,х3=3