Яка кількість речовини містить у 44,8 л хлору( н . у. )


Ответы на вопрос

Отвечает Мищенко Владислава.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(Cl2) = 44,8 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = V / Vm = 44,8 / 22,4 = 2 моль

Отвечает Жексен Ердаулет.

Ответ:

2 моль

Объяснение:

Ню равно V/Vm

Vm=22,4 л/моль-1 степени

Ню= 44,8 л/22,4 л/мол =2